درباره ما

هدف میهن انگلیش، آسان تر کردن یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان در تمام سطوح است. سعی و کوشش ما در میهن انگلیش ، فراهم کردن بستری مناسب در فضای مجازی جهت یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی است. در تهیه و انتشار تمام مطالب آموزشی میهن انگلیش، سعی شده است تا از ساده ترین روش انتقال استفاده شود تا زبان آموزان، به راحت ترین روش ممکن، لغات، اصطلاحات و تمامی مطالب زبان انگلیسی را فرا گیرند.

تاریخچه ما

این پروژه آنلاین ابتدا در سال 1396 تحت عنوان ENHUB به آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان آزمون های بین المللی اعم از آیلتس و تافل فعالیت خود را آغاز کرد که به دلایلی، فعالیت آن در سال 1397 متوفق شد. در تیر ماه سال 1397 پس از یک دوره تحقیقات میدانی پیرامون شیوه ها و متد های نوین آموزش زبان انگلیسی، به مدت یک سال به جمع آوری و تهیه آرشیوی عظیم از مطالب آموزشی زبان انگلیسی پرداختیم و در حال حاضر مفتخریم اعلام کنیم که بزرگترین مخزن آموزشی زبان انگلیسی در کشور را در اختیار داریم.

آرشیو آموزشی میهن انگلیش به صورت روزانه بروز می شود به طوری که حجم فایل های صوتی موجود در آرشیو میهن انگلیش به بیش از 250 ساعت می رسد.

با در دست داشتن چنین حجم عظیمی از مطالب آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی، بر آن شدیم تا بستری را برای تمامی فارسی زبانان جهان فراهم کنیم تا به راحتی، در هر لحظه و هر مکانی به امر یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

دست اندرکاران وبسایت

تمام افرادی که در میهن انگلیش فعالیت می کنند، افرادی هستند که این زبان و آموزش آن را به صورت تخصصی در دانشگاه دنبال می کنند و مشغول تدریس این زبان بین المللی هستند. جدیت، کوشش، مهارت و علاقه به این پروژه از پر اهمیت ترین مسائل برای تمامی کارنان وبسایت هستند.

در ورای بسیاری از درسنامه ها و آموزش های میهن انگلیش، خیل عظیمی از فکر و دانش تخصصی اساتید و دانشجویان رشته آموزش زبان انگلیسی نفهته است و همین موضوع، وجه تمایز این وبسایت با دیگر وبسایت های همکار در زمینه آموزش زبان انگلیسی است.

رسالت آموزشی ما

همانطور که پیش تر ذکر شد، هدف اولیه ما در میهن انگلیش تسهیل امر یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی است.تحقق عدالت آموزشی و از میان بردنِ مرز های مکانی و زمانی همواره سرلوحه فعالیت مجازی ما بوده و امیدواریم که به لطف خداوند و تلاش همه جانبه خود، بستری ایده آل را جهت یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی دانش آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی فراهم کنیم.

هزینه یادگیری زبان انگلیسی در بسیاری از شهر های کشور سر به فلک می کشد و بسیاری از هم میهنانمان توان پرداخت چنین هزینه های سنگینی را ندارند. از مهم ترین اهداف آموزشی ما، ارائه مطالب آموزشی مناسب برای تمامی کسانی است که به آموزشگاه ها و کلاس های خصوصی دسترسی ندارند.