با تهیه اشتراک ویژه میهن انگلیش، دسترسی شما به آموزش های بخش VIP وبسایت باز خواهد شد و می توانید یادگیری را آغاز کنید. توجه داشته باشید که استفاده از آموزش ها نیازمند برنامه ریزی بوده و شما به عنوان زبان آموز، علاوه از استفاده از آموزش ها، نیازمند تکرار، تمرین و دوره آن ها نیز هستید.

منظور از پادکست کامل میهن انگلیش چیست؟

پادکست کامل میهن انگلیش، جلسات آموزشی زبان انگلیسی در قالب پادکست های کامل هستند که شامل فایل صوتی (Podcast) به همراه یک Transcript ارائه شده همراه با هر قسمت است. در هر قسمت به یک موضوع خاص پرداخته شده و لغات، اصطلاحات و عبارات مهم مربوط به موضوع جلسه مورد بررسی و تدریس قرار می گیرند. با استفاده از این جلسات آموزشی، دانش لغوی و همچنین مهارت Listening (مهارت شنیداری) شما در زبان انگلیسی تقویت می شود.

منظور از جلسات MihanEnglish Dictation چیست؟

جلسات Dictation  از مهم ترین ویدیو های آموزشی میهن انگلیش هستند که هدف آنها در مرحله اول، تقویت مهارت Listening و سپس گسترش دامنه لغات انگلیسی است. قطعا شما نیز با این موضوع روبرو شده اید که یک جمله را وقتی به صورت نوشته شده می خوانید، تمام آن جمله و یا بخش زیادی از آن را متوجه می شوید اما هنگامی که همان جمله را در یک فیلم، سریال و یا پادکست می شونید، ممکن است در فهم ان دچار مشکل شده و یا گاهی اوقات درصد بسیار پایینی از آن را متوجه شوید. هدف درس های Dictation تقویت مهارت Listening است. همانگونه که جملات در انگلیسی واقعی – یعنی دنیای فیلم و سریال و … – بیان می شوند.

مجموعه آموزش های Paragraph چه هدفی دارند؟

در مجموعه ویدیو های Paragraph به آموزش زبان انگلیسی در متن پرداخته شده است. به این صورت که یک متن کوتاه برای شما خوانده و سپس مورد بررسی قرار می گیرد. متن های کوتاه که در این ویدیو ها مورد بررسی قرار می گیرند، حاوی لغات و عبارات بسیار مهم و کاربردی هستند که شامل لیست لغات آکادمیک (AWL) می شوند. بنابراین، یادگیری این لغات و عبارات بسیار مناسب برای افردی خواهد بود که قصد شرکت در آزمون های بین المللی مانند آزمون آیلتس و یا تافل را دارند.

علاوه بر این، بخش زیادی از این ویدیو ها به صورت بهینه ادیت و ویرایش شده اند تا مدت زمان بسیار زیادی از زبان آموزان هنگام استفاده از این آموزش ها گرفته نشود.

منابع تکمیلی هر درس قابل دانلود است؟

بله. یادداشت های هر درس جهت صرفه جویی در زمان (در صورتی که برای آن درس یادداشت و یا منابع تکمیلی ارائه شده باشد) برای استفاده شما قابل دانلود است.

آیا محدودیت جهت یادگیری وجود دارد؟

خیر – محدودیتی برای یادگیری وجود ندارد. با تهیه اشتراک ویژه به آموزش های ویژه میهن انگلیش دسترسی خواهید داشت. می توانید با سرعت خودتان و با توجه به برنامه روزانه خود از آموزش ها استفاده کنید.

تمامی تعرفه ها به واحد تومان هستند.

پشتیبانی میهن انگلیش :)