دانلود کتاب های آموزشی زبان انگلیسی

این بخش از وبسایت، کتابخانه آنلاین میهن انگلیش است که می توانید کتاب های مورد نیاز خود را جستجو کرده و سپس در صورت موجود بودن، دانلود کنید. در صورتی که کتاب مورد نظر شما در میان کتاب های این بخش موجود نیست ، می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و درخواست قرار گیری کتاب(های) مورد نظر خود را از بخش پشتبانی ارسال کنید.
نکته 1 : برای جستجوی کتاب (های) مورد نظر خود، میتوانید نام کتاب یا قسمتی از نام کتاب را در فیلد زیر وارد کنید و سپس دکمه Enter و یا Apply را بزنید.
برای مشاهده لیست کتاب ها در قالب جدول، بر روی این لینک کلیک کنید.
عنوان کتاب یا قسمتی از نام کتاب را وارد کنید.
انتشارات مورد نظر خود را انتخاب کنید.(اختیاری)
دسته بندی کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.(می توانید چند گزینه را انتخاب کنید)

دانلود کتاب Check Your English Vocabulary for FCE

نویسنده/نویسندگان

کتاب حاضر مناسب برای زبان آموزانی است که قصد آمادگی برای آزمون FCE دارند. این آزمون توسط گروه آزمون سازی کمبریج تهیه و ساخته شده است و هر سال بیش از 250 هزار نفر در آن شرکت می کنند.

دانلود ویرایش پنجم کتاب The Official Guide to the TOEFL Test

نویسنده/نویسندگان
دسته بندی:
این کتاب شامل توضیحات کامل درباره آزمون بین المللی تافل (TOEFL) است و همچنین دارای چندین سری آزمون کامل است. آزمون های موجود در این کتاب اصل بوده و توسط سازمان ETS طراحی و تولید شده است. تمامی سوالات و آزمون های موجود در این کتاب با پاسخ نامه تشریحی ارائه شده است و همچنین در این کتاب برای هر نوع سوال و تمامی قسمت های آزمون توضیحات کامل قرار گرفته شده است. با استفاده از آموزش ها و توضیحات موجود در این کتاب یاد خواهید گرفت که به بهترین شکل به سوالات خود برای بخش رایتینگ و اسپیکینگ آماده کنید و بهترین نمره را در آزمون تافل کسب کنید.